V červnu roku 2015 Xfire po dvanácti letech ukončil provoz In-game komunikačního klientu Xfire a vypnul jeho servery.
Společnost se nyní bude zaměřovat pouze na svoji Tournament platformu.
Toto fórum nechávám i nadále běžet, protože mi vzpomínky na komunitu tohoto fóra nedovolí jej smazat.
Pokud jsi byl součástí této komunity či jsi sem náhodně zabloudil - neváhej, přihlas/registruj se a zanech vzkaz...
#RIPXfire 2003-2015

Aion

O hrách & ProGamingu...

Moderátor: Falifax

Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

Aion

Nový příspěvekod Seid » 02 lis 2008 21:39

Dobrý večer, 8) nečekáte někdo náhodou na tudle hru jako já? :) Hra od společnosti NCsoft. Pro evropu by měla vyjít příští rok okolo března (přesné datum není jen prý 3 - 4 měsíce po otevření v Korei) .
Graficky je podobná hodně Lineage II. Herní systém by měl být něco mezi WoW a L2 se říká. Jsou tam dvě strany něco jako dobro a zlo . Akorát je to (Elyos a Asmodian) ve hře bude i PvP ve vzduchu ( hráč udělá quest na křídla myslím že na lvlu 10 ) . Bude tu i třetí strana která zaručí rovnováhu mezi stranami avšak třetí strana je ovládaná pouze počítačem. PvP by mělo být zajímavě dle mého názoru. Avšak uvidíme všechno až to vypukne. Tak co čekáte někdo ? Jaké jsou vaše názory? Popř třeba někoho přesvědčím a bude čekat se mnou :lol: , už čekám přibližně 10 měsíců a furt se stejným nadšením.

--> Do prvního postu budu přidávat všechny linky na videa,screeny a všechno možné. Kvůli přehlednosti.

Videa:

Následujicích 8 videí se týká všech charakterů ve hře Aion.
-->

----->Gladiator
----->Obrázek

----->Sorcerer ( můj plánovanej charakter )
----->Obrázek

----->Templar
----->Obrázek

----->Chanter
----->Obrázek

----->Ranger
----->Obrázek

----->Assassin
----->Obrázek

----->Spiritmaster
----->Obrázek

----->Cleric
----->Obrázek


---------> Následující video je takové seznamující s Aionem ( Grafika,NPC,postavy...)
--------->Obrázek


---------->Následující video vás seznamí s pohyby,emocemi a s mnoha brnění postav hry Aion-velmi povedené video
---------->Obrázek

---------->Toto video vás aspon trochu seznámí s jak asi vypadá mass RvR, video je z youtube a neni starsi víc než dva dny.. ( 1.12.2008 )

---------->Obrázek
Naposledy upravil(a) Seid dne 03 pro 2008 14:55, celkem upraveno 2 x.
Obrázek
R Kill Poarote
xModerátor
xModerátor
Příspěvky: 182
Registrován: 16 říj 2007 22:28
Xfire nickname: robkillcz
Bydliště: Brnoland
Gender: None specified
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvekod R Kill Poarote » 02 lis 2008 22:15

tak wow i l2 jsem hral, l2 jsem hral v kuse tyden a pak uz ne, wow jsem hral casteji ale ne tak intenzivne, tet me vubec nebavi ani jedno. uz moc nehraju, ale kdyz hraju tak hraju fps. to bude ten Aion free? bych si klidne taky pockal :D ale pokud bude nejaka prevratna grafika tak to se na to vykaslu :D mam uz jen ntbk a jsme rad kdyz na 50fps rozjedu CoD5 ...
Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

re

Nový příspěvekod Seid » 03 lis 2008 10:19

8) ja sem zkoušel docela dost her ale VŽDY sem se vrátil k Lineage je to pro mě asi droga nevím :D ale právě proto se těším na Aion něco nového v podobném kabátu.. jinak Grafika by měla být převratná těžko říct jak to bude náročné optimální požadavky na různých webech jsou přibližně tyto

Kód: Vybrat vše

    *  CPU: Pentium 4 3.0GHz nebo AMD Athlon 64 3000+
    * RAM: 1GB
    * VGA: nVidia GeForce 7600 nebo AMD Radeon x2600, DirectX 9c nebo vyšší
    * Hard Drive: 30GB volného místa
    * Windows XP nebo Visty

Mě osobně zaráží těch 30 GB .. donedávna to bylo 20 a to už se mi nějak nezdálo..
Bohůžel hra nebude free, poplatky podobné jako u Lineage.
Obrázek
maxXx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 07 srp 2007 14:28
Xfire nickname: maxxxik
Gender: Male
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvekod maxXx » 03 lis 2008 10:26

30GB ? Tak to je ostrý je vidět, že hra bude boďto velice vymazlená a nebo je pouze hůř naprogramovaná ale 30GB je moc...! A když se to tak vezme tak se ti ani nedivím, že se vždy vrátíš k lineage taky jsem ho kdysi hrával, ale nikdy jsem si tam nenašel guildu ...nějakou která by stála za hřích (alespoň s clanhall) a proto jsem toho nechal...
Novinky Boardu:
-Omluvte prosím chybnoudiakritiku v některých příspěvcích.
-Neaktivní uživatelé budou mazáni.
-Jakékoliv chyby na foru okamžitě hlaste!
Přes icq, xfire nebo email podporu neposkytuji!
Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

nj

Nový příspěvekod Seid » 03 lis 2008 11:11

Já Guildu hledám vždycky az dosáhnu A grade, ze začátku nehorázně soluju :lol: není to profesionální ale tak co :D jinak samozřejmě od začátku hraju s partou lidí s kterou hraju pár let a jsou to suproví lidé.. možná že tu hru hraju hlavně kvůli fajn lidem.. proto zásadně nehraju single player hry 8) těch 30 GB uvidíme co z toho vyleze :lol:
Obrázek
R Kill Poarote
xModerátor
xModerátor
Příspěvky: 182
Registrován: 16 říj 2007 22:28
Xfire nickname: robkillcz
Bydliště: Brnoland
Gender: None specified
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvekod R Kill Poarote » 03 lis 2008 13:13

ja jsem hraval na GP, a dotahl jsem tam jednu postavu na 17lvl a druhou na 10.
Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

Nový příspěvekod Seid » 03 lis 2008 13:45

R Kill Poarote píše:ja jsem hraval na GP, a dotahl jsem tam jednu postavu na 17lvl a druhou na 10.

A jaktože tak brzo si skončil? Většinou lidi co nevydrží končí před druhým přestupákem, kterej mě naštěstí nevadí :P .. ja mám to samé z WoW ja udělal v WoW myslím lvl 8 a pak jsem musel uinstall .. nevím WoW mě nějak vůbec nepřitahuje.. I když tedka jsem hral Warhammer online, který je něco jako nové wow a ten mě bavil asi měsíc ale zase mě přitáhlo Lineage :oops: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Falifax
xModerátor
xModerátor
Příspěvky: 124
Registrován: 28 črc 2008 05:49
Xfire nickname: - nevyplněno -
Bydliště: Olomouc
Gender: None specified
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Nový příspěvekod Falifax » 04 lis 2008 22:12

[quote="Seid"]8) ja sem zkouÅ¡el docela dost her ale VŽDY sem se vrátil k Lineage je to pro mÄ› asi droga nevím :D ale právÄ› proto se těším na Aion nÄ›co nového v podobném kabátu.. jinak Grafika by mÄ›la být pÅ™evratná těžko říct jak to bude nároÄ
Obrázek

Obrázek

Prodám hry: Mass Effect
Unreal Tournament 3
Mass Effect
Call of Duty 4
SPORE
Test Drive Unlimited
Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

Engine

Nový příspěvekod Seid » 05 lis 2008 06:50

JJ taky jsem slyšel o tom, že tam bude CryEngine 8) už at je to v Evropě :roll: :lol: některé videa, které jsem koukal ale vypadaly docela hodně pěkně..mám doma myslím videa classu v HD kvalitě. Tak je odpoledne až budu doma uploadnu a hodím to sem kdyby měl někdo zájem.
Obrázek
maxXx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 07 srp 2007 14:28
Xfire nickname: maxxxik
Gender: Male
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvekod maxXx » 05 lis 2008 15:09

Ano určitě ty videa nahoď ...rád se taky podívám...
Novinky Boardu:
-Omluvte prosím chybnoudiakritiku v některých příspěvcích.
-Neaktivní uživatelé budou mazáni.
-Jakékoliv chyby na foru okamžitě hlaste!
Přes icq, xfire nebo email podporu neposkytuji!
Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

Videa

Nový příspěvekod Seid » 05 lis 2008 17:21

Zdravíčko. Uploadl jsem videa na free server ( ulož.to ) snad to nikomu nevadí. Každé video , představuje jeden class ve hře. Videí je celkem osm. Měla by být u všech HD kvalita. V případě zájmu můžu reupnout jinam nedělá mi to problém ale myslím, že ulož.to je docela solidní. O víkendu budu mít čas tak sem poustnu linky na pěkné videa z youtube a nějaké ty screenshoty. Určitě to bude zajímavé.
Zde slíbená videa:

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/916032/prvni.avi
http://uloz.to/916038/druhe.avi
http://uloz.to/916046/treti.avi
http://uloz.to/916049/ctvrte.avi
http://uloz.to/916051/pate.avi
http://uloz.to/916061/seste.avi
http://uloz.to/916057/sedm.avi
http://uloz.to/916068/osm.avi

-> Názvy videi nedávají smysl, důvod je prostý bohůžel jsem je měl v počítači uložené pod nesmyslnými názvy. Tak jsem je radší nazval jak jsem je nazval. Classy poznáte nebo si přeložte korejské znaky u videí.
Ale myslím, že to není až takovej problém.

Seid
Obrázek
maxXx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 07 srp 2007 14:28
Xfire nickname: maxxxik
Gender: Male
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvekod maxXx » 05 lis 2008 17:53

parááda už sosám i když by bylo hezzke do budoucno něco nahazet na Xfire strem .... abych nemosel stahovat.... :)
Novinky Boardu:
-Omluvte prosím chybnoudiakritiku v některých příspěvcích.
-Neaktivní uživatelé budou mazáni.
-Jakékoliv chyby na foru okamžitě hlaste!
Přes icq, xfire nebo email podporu neposkytuji!
Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

Nový příspěvekod Seid » 05 lis 2008 18:03

maxXx píše:parááda už sosám i když by bylo hezzke do budoucno něco nahazet na Xfire strem .... abych nemosel stahovat.... :)

Promin o tom jsem nikdy neslyšel :P když mi to vysvětlíš máš to tam za 15 minut asi chceš :wink: ale i kdyby si nechtěl tak mi řekni jak to tam hodím :lol: člověk se přece furt učí něčemu novému . 8)
Obrázek
maxXx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 07 srp 2007 14:28
Xfire nickname: maxxxik
Gender: Male
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvekod maxXx » 05 lis 2008 21:34

Seid píše:Promin o tom jsem nikdy neslyšel :P když mi to vysvětlíš máš to tam za 15 minut asi chceš :wink: ale i kdyby si nechtěl tak mi řekni jak to tam hodím :lol: člověk se přece furt učí něčemu novému . 8)


Mno to je pravda na to musíme společnými silami udělat nějaký tutorial... jinak více v programu v sekci videos....
a taky zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.xfire.com/video/


je to něco jako Youtube pro uživatele Xfire...
Novinky Boardu:
-Omluvte prosím chybnoudiakritiku v některých příspěvcích.
-Neaktivní uživatelé budou mazáni.
-Jakékoliv chyby na foru okamžitě hlaste!
Přes icq, xfire nebo email podporu neposkytuji!
Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

Nový příspěvekod Seid » 06 lis 2008 07:36

Tak já to doma vyzkouším jak se to tam dává atd. a potom se podělím se svými zážitky. Takže asi to chápu tak ty videa tam nějak nahraju jako na youtube. Mno snad to nějak zvládnu. :wink:
Obrázek

Zpět na “Games Discussions”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti