V červnu roku 2015 Xfire po dvanácti letech ukončil provoz In-game komunikačního klientu Xfire a vypnul jeho servery.
Společnost se nyní bude zaměřovat pouze na svoji Tournament platformu.
Toto fórum nechávám i nadále běžet, protože mi vzpomínky na komunitu tohoto fóra nedovolí jej smazat.
Pokud jsi byl součástí této komunity či jsi sem náhodně zabloudil - neváhej, přihlas/registruj se a zanech vzkaz...
#RIPXfire 2003-2015

Obnovení fóra

Vše co by jste chtěli podotknout.

Moderátor: Falifax

Pravidla fóra
V tomto foru je povoleno zakládání nových témat i neregistrovaným návštěcníkům z důvodu oběktivního vyjádření ke změnám či novým návrhům.
maxXx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 07 srp 2007 14:28
Xfire nickname: maxxxik
Gender: Male
Kontaktovat uživatele:

Obnovení fóra

Nový příspěvekod maxXx » 17 čer 2013 23:10

Zdravím,

dnes večer jsem oprášil opět tento stařičký projekt a mám velké dilema, jestli obnovit nebo neobnovit tento projekt.
Své doby byl velmi úspěšný a pomohl nejednomu uživateli, proto jsem pro začátek fórum pročistil od spamu a opět ho odemkl
pro registrace a přidávání příspěvků.

Pokud tedy uvidím nějakou aktivitu, tak se pokusím o redesign a aktualizaci na nejnovější verzi phpBB.

Děkuji všem, kteří pomohou k znovuzrození tohoto projektu...
Novinky Boardu:
-Omluvte prosím chybnoudiakritiku v některých příspěvcích.
-Neaktivní uživatelé budou mazáni.
-Jakékoliv chyby na foru okamžitě hlaste!
Přes icq, xfire nebo email podporu neposkytuji!
Uživatelský avatar
JuR@s
Corporal
Corporal
Příspěvky: 16
Registrován: 22 črc 2008 11:06
Xfire nickname: jurascz1966
Bydliště: Czech Republic
Gender: None specified

Re: Obnovení fóra

Nový příspěvekod JuR@s » 08 čer 2016 12:40

Škoda, že nepomohly ani petice za znovuobnovení xfire, tak jak ho všichni znali. Stále vzpomínám na ty krásné doby radosti, ale i starostí jak s programem, tak se vším okolo. Xfire nás všechny spojoval do jedne velké herní komunity.

Nevěděl jsem kde napsat svoje pocity, ale určitě zachovejte toto forum na vždy!
maxXx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 07 srp 2007 14:28
Xfire nickname: maxxxik
Gender: Male
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnovení fóra

Nový příspěvekod maxXx » 09 čer 2016 10:33

JuR@s píše:Škoda, že nepomohly ani petice za znovuobnovení xfire, tak jak ho všichni znali. Stále vzpomínám na ty krásné doby radosti, ale i starostí jak s programem, tak se vším okolo. Xfire nás všechny spojoval do jedne velké herní komunity.

Nevěděl jsem kde napsat svoje pocity, ale určitě zachovejte toto forum na vždy!


Mnohokrát děkuji za tvůj příspěvek ;)

Dnes jsou již všichni na steamu, což je sice již více méně sociální síť, ale fungování na něm je dle mého názoru asociální. Někdy kolem toho roku 2008 byli fóra velmi populární a lidé si na nich nezištně radily a pomáhali - to tvořilo komunity.

Dodnes hraji s několika lidmi, které jsem poznal na tomto fóru - vzhledem ke stáří tohoto fóra jsou to již dospělí lidé.

Fórum nejspíše nikdy nesmažu, vzhledem k tomu, že běží na free hostingu a jeho údržba není nikterak náročná, dokonce jsem vlastníkem i domény xfire.cz, takže neustále koketuji s myšlenkou, že fórum nějak předělám nebo upravím, aby se na něm dalo diskutovat o aktuálních věcech (steam, funkční alternativy xfire či o hrách obecně), ale vždy mě přibrzdí realistický pohled na věc, který mi říká, že lidé již fóra a diskuze nepotřebují a ani ta původní "Xfire komunita" se nevrátí.
Novinky Boardu:
-Omluvte prosím chybnoudiakritiku v některých příspěvcích.
-Neaktivní uživatelé budou mazáni.
-Jakékoliv chyby na foru okamžitě hlaste!
Přes icq, xfire nebo email podporu neposkytuji!
LeiylaWak
Gender: None specified

Zobrazit nejnovejsi prispevek

Nový příspěvekod LeiylaWak » 14 pro 2018 12:22

Lidickove drazi, posledni dobou mi obcas nefunguje funkce "Zobrazit nejnovejsi prispevek" - zkratka klikl a misto aby me to presmerovalo na zacatek neprectenych, tak me to hodi kamsi, asi kam ho to napadne. Je to jen muj problem, nebo je chyba jinde?

Neblbne mi to jen na jednom pocitaci - dela mi to na notasu doma i na PC v praci. Zlobi to v IE7 Mozille i v GoogleChromu - zkratka ve vsech prohlizecich, po kterych se pohybuji. A rikala Kozisek, ze ji to zlobi taky... mame to v "rodine" nebo je to globalnejsi?

Zpět na “Návrhy, nápady & stížnosti”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti