V červnu roku 2015 Xfire po dvanácti letech ukončil provoz In-game komunikačního klientu Xfire a vypnul jeho servery.
Společnost se nyní bude zaměřovat pouze na svoji Tournament platformu.
Toto fórum nechávám i nadále běžet, protože mi vzpomínky na komunitu tohoto fóra nedovolí jej smazat.
Pokud jsi byl součástí této komunity či jsi sem náhodně zabloudil - neváhej, přihlas/registruj se a zanech vzkaz...
#RIPXfire 2003-2015

Xfire odkoupeno!!!

Linky ke stažení a diskuze.
Diskuze o původní herní platformě Classic Xfire.

Moderátor: S1T1N

Kolousek001
Corporal
Corporal
Příspěvky: 16
Registrován: 08 dub 2009 16:13
Xfire nickname: Kolousek001
Gender: None specified

Xfire odkoupeno!!!

Nový příspěvekod Kolousek001 » 03 srp 2010 14:23

Tak včera byl ten průser oznámen všem uživatelům.... Vyděl bych to tak že se schyluje na pořádnej průser... Prakticky všichni vývojáři a lidi od Xfire odešli a už tam nejsou... Koupila to nějaká pro mě naprosto neznámá společnost, prej asi za hodně směšnou částku, vůči tý jakou měl kupní cenu Xfire při předchozí koupi.... Což znamené že Xfire de pěkně do kytek... I podle mě čím dál tím míň lidí ho používá dyt si vemte že je registrovaných 16,725,971 !!! lidí a ve špičce je online sotva 200 000 lidí, což je docela směšný číslo... Možná je to tím že sou prázdniny, každopádně uvidíme co se bude dít dál... :cry: :cry:
maxXx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 07 srp 2007 14:28
Xfire nickname: maxxxik
Gender: Male
Kontaktovat uživatele:

Re: Xfire odkoupeno!!!

Nový příspěvekod maxXx » 04 srp 2010 12:17

Uvidíme, zde je vyjádření...

Xfire by šlo označit jako takovou sociální síť určenou pro hráče. V roce 2006 tuhle službu odkoupila společnost Viacom za 102 milionů, ale nyní opět změnila svého majitele. Xfire bylo odkoupeno malou společností Titan Gaming, která má podle posledních zpráv kapitál pouhý 1 milion dolarů. Každému asi rázem dojde, že se hodnota Xfire za těch pár let asi dost razantně propadla, i když přesná částka za odkup není známá.

Na stránkách Xfire se objevila nová zpráva, podle níž současně s prodáním služby odcházejí všichni pracovníci a vývojáři, kteří se o ni doposud starali. „Xfire bylo koupeno jinou společností. Většina týmu, který pro vás dělal Xfire posledních 6 let, odchází, včetně mě. Celou dobu vývoje jsme si užili a jsem osobně rád, že jsme během té doby vydali rovných 127 nových verzí," uveřejnil zprávu Chris Kirmse, zakladatel a šéf vývoje Xfire.

Celá služba během svého provozu nalákala zhruba 16 milionů uživatelů, což není vůbec špatné číslo. Na druhou stranu v posledních letech se této službě kdovíjak nedaří a těžko říci, jaká bude její budoucnost.
Zdroj: TechCrunch
Novinky Boardu:
-Omluvte prosím chybnoudiakritiku v některých příspěvcích.
-Neaktivní uživatelé budou mazáni.
-Jakékoliv chyby na foru okamžitě hlaste!
Přes icq, xfire nebo email podporu neposkytuji!

Zpět na “Classic Xfire - Download & Diskuze”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host