Stránka 1 z 1

Xfire recenze by Wikipedie

Napsal: 29 srp 2007 16:10
od maxXx
Xfire

Xfire je program (freeware) pro hráče počítačových her. Kromě počítání nahraných hodin umí stahovat soubory přes sítě P2P a také zprostředkovává komunikaci hráčů.

Program podporuje mnoho her, které sám vyhledá buď podle záznamu v registrech nebo podle předem nastavených souborů (vyhledání netrvá příliš dlouhou dobu). Automaticky dokáže najít např. SWAT 4, Age of Empires III nebo World of Warcraft. K těmto hrám lze přes Xfire stahovat aktualiazace, trailery, demo verze, atd.

Vývojáři Xfire spolupracují s významnými společnostmi, jako je například firma Blizzard. Konkrétně s ní byla pořádána soutěž. Na Xfire chatu se také čas od času objeví tvůrci významných her a lze si s nimi popovídat.

Komunikace´

Přes Xfire lze chatovat podobně jako přes ICQ nebo MSN Messenger. Xfire je spíše určen lidem, kteří na počítači hrají velice často. Tomu napovídá i fakt, že Xfire detekuje hru, kterou uživatel právě hraje a ostatním ji zobrazí jako vlastní stav. Ve stavu přátel tedy na Xfire naleznete například text Battlefield 2.

Xfire podporuje integraci do hry, tj. nemusíte hru minimalizovat a můžete komunikovat přímo z herního prostředí.

Xfire dále podporuje hlasovou komunikaci, posílání souborů, stahování demoverzí a patchů pro vaše hry. Pomocí externí aplikace lze přidat i podporu pro MSN protokol.


Publikování informací

Xfire dovede informace nejen získávat, ale také publikovat na internet. Nahrané hodiny se uloží na stránku hráčova profilu, konkrétně http://profile.xfire.com/jmeno. Zde také lze nalézt screenshoty, které ve hře uživatel sejme klávesovou zkratkou ScrollLock+S (samozřejmě nastavitelné). Do profilu mohou být doplněny např. informace o stylu hry, o věku nebo jméno.

S pomocí Xfire můžeme vytvořit malý banner, pro vkládání na webové stránky, např. do podpisu na fórech nebo na osobní stránku

zdroj: www.cs.wikipedia.org

Napsal: 29 srp 2007 16:24
od saWier
by me zajimalo jak prez xfire muzu stahovat na p2p sitich :?

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat