Stránka 1 z 1

Xfire odkoupeno!!!

Napsal: 03 srp 2010 14:23
od Kolousek001
Tak včera byl ten průser oznámen všem uživatelům.... Vyděl bych to tak že se schyluje na pořádnej průser... Prakticky všichni vývojáři a lidi od Xfire odešli a už tam nejsou... Koupila to nějaká pro mě naprosto neznámá společnost, prej asi za hodně směšnou částku, vůči tý jakou měl kupní cenu Xfire při předchozí koupi.... Což znamené že Xfire de pěkně do kytek... I podle mě čím dál tím míň lidí ho používá dyt si vemte že je registrovaných 16,725,971 !!! lidí a ve špičce je online sotva 200 000 lidí, což je docela směšný číslo... Možná je to tím že sou prázdniny, každopádně uvidíme co se bude dít dál... :cry: :cry:

Re: Xfire odkoupeno!!!

Napsal: 04 srp 2010 12:17
od maxXx
Uvidíme, zde je vyjádření...

Xfire by šlo označit jako takovou sociální síť určenou pro hráče. V roce 2006 tuhle službu odkoupila společnost Viacom za 102 milionů, ale nyní opět změnila svého majitele. Xfire bylo odkoupeno malou společností Titan Gaming, která má podle posledních zpráv kapitál pouhý 1 milion dolarů. Každému asi rázem dojde, že se hodnota Xfire za těch pár let asi dost razantně propadla, i když přesná částka za odkup není známá.

Na stránkách Xfire se objevila nová zpráva, podle níž současně s prodáním služby odcházejí všichni pracovníci a vývojáři, kteří se o ni doposud starali. „Xfire bylo koupeno jinou společností. Většina týmu, který pro vás dělal Xfire posledních 6 let, odchází, včetně mě. Celou dobu vývoje jsme si užili a jsem osobně rád, že jsme během té doby vydali rovných 127 nových verzí," uveřejnil zprávu Chris Kirmse, zakladatel a šéf vývoje Xfire.

Celá služba během svého provozu nalákala zhruba 16 milionů uživatelů, což není vůbec špatné číslo. Na druhou stranu v posledních letech se této službě kdovíjak nedaří a těžko říci, jaká bude její budoucnost.
Zdroj: TechCrunch

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat