V červnu roku 2015 Xfire po dvanácti letech ukončil provoz In-game komunikačního klientu Xfire a vypnul jeho servery.
Společnost se nyní bude zaměřovat pouze na svoji Tournament platformu.
Toto fórum nechávám i nadále běžet, protože mi vzpomínky na komunitu tohoto fóra nedovolí jej smazat.
Pokud jsi byl součástí této komunity či jsi sem náhodně zabloudil - neváhej, přihlas/registruj se a zanech vzkaz...
#RIPXfire 2003-2015

Prosím o radu

Máte nějaký problém s Xfirem? Zde můžete pokládat případné dotazy.
Diskuze o původní herní platformě Classic Xfire.

Moderátor: maxXx

Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.

Nezapomeňte si pročíst plné znění pravidel než něco napíšete!
OtomanCze
Gender: None specified

Prosím o radu

Nový příspěvekod OtomanCze » 13 pro 2013 06:55

Ahoj mám jeden problém, se kterým si nevím rady... trvá už 5 dní a týká se přičítání hodin her.. v xfire knihovně mám všechny hry které mám na xfire do nedávna jelo všecko OK ale už 5 dní ať spustím jakoukoliv hru vždy mám status na xfire Online a ne že jsem ve hře i když xfire in game funguje takže můžu psát,fotit,točit videa apod. ale hodiny mi to prostě nepřičítá nepomohl ani reinstall xfire zkoušel jsem i starou verzi a taky nic z PC jsem smazal všechny složky a soubory co se týčou xfire ale nepomohlo nic neví někdo co to je za chybu ? dík za pomoc Ahoj.
maxXx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 473
Registrován: 07 srp 2007 14:28
Xfire nickname: maxxxik
Gender: Male
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu

Nový příspěvekod maxXx » 19 kvě 2015 18:22

Jakou máš verzi Windows?
Novinky Boardu:
-Omluvte prosím chybnoudiakritiku v některých příspěvcích.
-Neaktivní uživatelé budou mazáni.
-Jakékoliv chyby na foru okamžitě hlaste!
Přes icq, xfire nebo email podporu neposkytuji!

Zpět na “Xfire - Support”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti