Zkoušel jsem reinstal i stáhnou znova a pořád to blbne, taky jsem prošel zbytky potom v registrech. (v Registech se vyznám tak žádne obavy)
Windows 7 Home 64bit používám

Na FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!
Vytvořit web zdarmaNa FreeHostingu Endora běží desítky tisíc webů. Přidejte se ještě dnes!
Vytvořit web zdarmaModerátor: maxXx




Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host