V červnu roku 2015 Xfire po dvanácti letech ukončil provoz In-game komunikačního klientu Xfire a vypnul jeho servery.
Společnost se nyní bude zaměřovat pouze na svoji Tournament platformu.
Toto fórum nechávám i nadále běžet, protože mi vzpomínky na komunitu tohoto fóra nedovolí jej smazat.
Pokud jsi byl součástí této komunity či jsi sem náhodně zabloudil - neváhej, přihlas/registruj se a zanech vzkaz...
#RIPXfire 2003-2015

problém s pozadím okna x-fire

Máte nějaký problém s Xfirem? Zde můžete pokládat případné dotazy.
Diskuze o původní herní platformě Classic Xfire.

Moderátor: maxXx

Pravidla fóra
Čim více informací poskytnete ve vašem dotazu, tim vyšší je šance, že se vám dřív dostane přesné odpovědi. Nezapomeňte uvést výstižný titulek tématu.

Nezapomeňte si pročíst plné znění pravidel než něco napíšete!
Hornster.Cz
Private
Private
Příspěvky: 2
Registrován: 06 led 2008 14:54
Gender: None specified

problém s pozadím okna x-fire

Nový příspěvekod Hornster.Cz » 06 led 2008 14:58

Zdravím Vás

Mám tento problém:
když mám X-FIRE na hlavním oknÄ› ... vidím že nÄ›kdo z mých kontaktů hraje nÄ›jakou hru ... chci si rozkliknout to okno vpravou tím tlaÄ
R Kill Poarote
xModerátor
xModerátor
Příspěvky: 182
Registrován: 16 říj 2007 22:28
Xfire nickname: robkillcz
Bydliště: Brnoland
Gender: None specified
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvekod R Kill Poarote » 06 led 2008 18:59

tak urcite by sis mel nejradsi dat nejnovejsi xfire, nekteri lidi proste nechteji aby nekdo videl kde hraji, jde nastavit v menu, nebo se ti proste nedocita, jakje mas net?
EDIT: btw jakej mas barvu xfiru skin ? Jako jestli to mas z nicehonic bily nebo se ti proste nic nezobrazuje
Hornster.Cz
Private
Private
Příspěvky: 2
Registrován: 06 led 2008 14:54
Gender: None specified

Nový příspěvekod Hornster.Cz » 07 led 2008 23:13

No ... je to takhle ... net mám mít 2 mb/s od O2 ale kvůli wifi mi to jede 512 kb/s .... skin a podobný věci jsou všechnou DEFAULT ... tak jak to po prvé po instalaci zapnu....

a jak jsi říkal nic se mi nezobrazuje, nepÅ™ipadá mi že by to bylo tím že si lidi zakážou aby nebylo vidÄ›t kde hrají, protože právÄ› snema jsem to zkouÅ¡el ... já totiž v hlavním oknÄ› vidím kde hrají ... je tam vidÄ›t jakou hru a jakou mapu a kolik tam je hráÄ
R Kill Poarote
xModerátor
xModerátor
Příspěvky: 182
Registrován: 16 říj 2007 22:28
Xfire nickname: robkillcz
Bydliště: Brnoland
Gender: None specified
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvekod R Kill Poarote » 09 led 2008 18:25

tak to uz nevim, vypada to ze pc to nechce nacist, nebo to nejak nestiha , ja kdyz mam spusteny milion programu a mam zahlceny ramky tak tam mam taky bilej flek. (Jaky mas ramky?) a urcite bych zkusil reinstal, hold xfire casto delal chyby.
a k te verzy, ja nejakm cislo verze nestuduju, ani nejak nevim ze to maj ocislovany, stahuju vzdy z ofiku kde maj njnovejsi, jen me to zarazilo

Zpět na “Xfire - Support”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů