V červnu roku 2015 Xfire po dvanácti letech ukončil provoz In-game komunikačního klientu Xfire a vypnul jeho servery.
Společnost se nyní bude zaměřovat pouze na svoji Tournament platformu.
Toto fórum nechávám i nadále běžet, protože mi vzpomínky na komunitu tohoto fóra nedovolí jej smazat.
Pokud jsi byl součástí této komunity či jsi sem náhodně zabloudil - neváhej, přihlas/registruj se a zanech vzkaz...
#RIPXfire 2003-2015

Aion

O hrách & ProGamingu...

Moderátor: Falifax

Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

Re: Aion

Nový příspěvekod Seid » 28 dub 2009 20:57

maxXx píše:Paráda doufám že to na své mašince rozjedu. Určitě vyzkouším. A s těma středníkama to tam bylo protože hru ještě neuvedly v žádném vydání aktualizace proto komunikace xfire s touto hrou může být velmi chybová....

Díky za vysvětlení středníku, avšak i velmi chybová komunikace mi stojí za to mit napsané, že hraju Aion Beta :-)))
Obrázek
DJKiller00
Corporal
Corporal
Příspěvky: 14
Registrován: 08 dub 2008 20:04
Xfire nickname: djkiller00
Bydliště: Jablonec nad Nisou a sem tam Frýdek Místek :D
Gender: None specified
Kontaktovat uživatele:

Re: Aion

Nový příspěvekod DJKiller00 » 27 kvě 2009 08:29

Tak na tuhle hru jsem se těšil do té doby, než jsem se o ní začal opravdu dost zajímat. Teď se ani netěším, protože jestli to bude v Evropě to samé, co tam někde v asii, kde to hrajou už pekelně dlouho, tak to bude fakt...hrůza. Tahle hra je masivně zaplněná BOTama a je pro ně naprostý ráj ;-) Pokud s tím, ale Evropané něco udělají, tak nebude problém to hrát. Ale hru, kde člověk nepotká skoro nikoho kdo by promluvil. Možná vám to příjde neuvěřitelné, ale je to tak. Dnešní situace je v tomhle vyhrocená už na L2 oficiálních serverech. Tam je též asi 3x více BOTů než normálních hráčů a už se na internetu dokonce objevila i spousta peticí na toto téma -> "STOP BOTS!" a podobně. A to tam nemají takové zázemí jako je v Aionu.

Snad se s tím tady něco udělá a nebude to taková zkáza jako u kamarádů asiatů.
Seid
General
General
Příspěvky: 53
Registrován: 24 srp 2008 06:26
Gender: None specified

Re: Aion

Nový příspěvekod Seid » 31 kvě 2009 09:30

DJKiller00 píše:Tak na tuhle hru jsem se těšil do té doby, než jsem se o ní začal opravdu dost zajímat. Teď se ani netěším, protože jestli to bude v Evropě to samé, co tam někde v asii, kde to hrajou už pekelně dlouho, tak to bude fakt...hrůza. Tahle hra je masivně zaplněná BOTama a je pro ně naprostý ráj ;-) Pokud s tím, ale Evropané něco udělají, tak nebude problém to hrát. Ale hru, kde člověk nepotká skoro nikoho kdo by promluvil. Možná vám to příjde neuvěřitelné, ale je to tak. Dnešní situace je v tomhle vyhrocená už na L2 oficiálních serverech. Tam je též asi 3x více BOTů než normálních hráčů a už se na internetu dokonce objevila i spousta peticí na toto téma -> "STOP BOTS!" a podobně. A to tam nemají takové zázemí jako je v Aionu.

Snad se s tím tady něco udělá a nebude to taková zkáza jako u kamarádů asiatů.

Jojo musím souhlasit botů tam bylo dost ale od 25 lvlu sem z abyssu nevytahl paty a tam jsem tolik botu zas nepotkal :roll: Aion sem se těšil, vyzkoušel jsem ji vím co mám od ní čekat a celkem se i ještě těším :-)) Myslim, že v EU budou boti ale snad to aspon trochu omezi neni zadna hra kde nejsou boti :wink:
Obrázek
DJKiller00
Corporal
Corporal
Příspěvky: 14
Registrován: 08 dub 2008 20:04
Xfire nickname: djkiller00
Bydliště: Jablonec nad Nisou a sem tam Frýdek Místek :D
Gender: None specified
Kontaktovat uživatele:

Re: Aion

Nový příspěvekod DJKiller00 » 31 kvě 2009 16:41

Seid píše:
DJKiller00 píše:Tak na tuhle hru jsem se těšil do té doby, než jsem se o ní začal opravdu dost zajímat. Teď se ani netěším, protože jestli to bude v Evropě to samé, co tam někde v asii, kde to hrajou už pekelně dlouho, tak to bude fakt...hrůza. Tahle hra je masivně zaplněná BOTama a je pro ně naprostý ráj ;-) Pokud s tím, ale Evropané něco udělají, tak nebude problém to hrát. Ale hru, kde člověk nepotká skoro nikoho kdo by promluvil. Možná vám to příjde neuvěřitelné, ale je to tak. Dnešní situace je v tomhle vyhrocená už na L2 oficiálních serverech. Tam je též asi 3x více BOTů než normálních hráčů a už se na internetu dokonce objevila i spousta peticí na toto téma -> "STOP BOTS!" a podobně. A to tam nemají takové zázemí jako je v Aionu.

Snad se s tím tady něco udělá a nebude to taková zkáza jako u kamarádů asiatů.

Jojo musím souhlasit botů tam bylo dost ale od 25 lvlu sem z abyssu nevytahl paty a tam jsem tolik botu zas nepotkal :roll: Aion sem se těšil, vyzkoušel jsem ji vím co mám od ní čekat a celkem se i ještě těším :-)) Myslim, že v EU budou boti ale snad to aspon trochu omezi neni zadna hra kde nejsou boti :wink:


Já jen doufám, že se to tu omezí. NC je znám tím, že má dobré zázemí pro boty v každé hře, takže.. :-D uvidíme, ale určitě až výjde, tak vyzkouším tu EU no :-) Ale víc se těším na Diablo III, to bude lepší farka :-D

Zpět na “Games Discussions”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti